Zasvěcování do energií

Můžete být zasvěcení do energií:
WorldWide (WWE)
Probuzení

Důležité!

U každého zájemce ověřuji, zda je možné provést zasvěcení. Vždy to musí být pro klienta i pro mne na 100% bezpečné.

Před zasvěcením je potřeba udělat důkladné vyčištění, jinak mohou nastat adeptům potíže po zasvěcení s ohledem na to, jak energie v těle pracuje. Předčištěním se dá případným potížím předejít.

Zasvěcení samo o sobě nemá velký přínos, pokud si neuvědomíte, že veškerá odpovědnost za váš život je jen a jen na vás a jen vy to vše dokážete změnit, pokud budete chtít. V tuto chvíli žijete a realizujete se v úrovni Země. Cílem každého je sjednocení s tou nejvyšší energií, s Bohem.

Nejvyšší úroveň obsahuje vše v dokonalé rovnováze a jednotě. Je to úroveň čisté a bezpodmínečné lásky. Tato úroveň má ty nejvyšší možné vibrace. Žádný člověk nemůže najednou přijmout veškerou tuto energii v čisté podobě. Nikdo by to neustál.

Proto je umožněno formou různých zasvěcení se na tuto energii postupně nalaďovat.

Zasvěcení je aktivace nebo předání schopností, můžeme to připodobnit instalaci programu do počítače. Samotné zasvěcení nebo-li iniciace je předání schopnosti tyto energie využívat. Každé zasvěcení má jiný náboj a energii a každé je pro duši prospěšné. Zasvěcení samotná jsou obrovsky očistná a je to jeden z úžasných způsobů, jak se očistit na mnohem vyšších/jemnějších úrovních. Je nápomocné také pro transformaci, očistě energetického systému, harmonizaci, mění vzorce DNA atd.

Energie nenahrazují lékařskou péči, jsou pouze jejím doplňkem. Zříkáme se jakékoliv odpovědnosti za vaše rozhodnutí a z nich plynoucích následků.