Čistění prostorů a nemovitostí


Necítíte se dobře ve svém domě, v bytě, chatě, zahradě nebo na svém pracovišti? Máte pocit, že jinde by vám bylo určitě lépe? Vybíráte pozemek pro svůj nový dům a nejste si jisti, zda se Vám právě zde bude dobře žít? Je dobré posoudit pozemek z energetického hlediska dříve, než zainvenstujete do jeho koupi.

Co je to čištění prostoru
Jedná se o odstraňování škodlivých a nezdravých energií v bytech, domech, na pozemcích a následná harmonizace.

Proč je třeba prostory čistit
Negativní energie mohou ubližovat obyvatelům postiženého prostoru. Mohou způsobovat zdravotní problémy, problémy ve vztazích, mohou mít velký vliv na nedostatek financí v domě, způsobují také špatné pocity obyvatel.

Většinu svého života strávíme v bytě nebo domě, v budově, kde pracujeme nebo na pozemku, který nám patří. Jsme většinu dne obklopeni energiemi prostoru, ve kterém se zdržujeme. Je velmi přínosné, když s námi náš prostor spolupracuje, když nám pomáhá. Prostor je živý, má velkou moc, velkou sílu a má na nás velký vliv. Můžeme využít sílu prostoru, začít s ním spolupracovat a můžeme i sladit náš prostor s našimi zájmy, s našimi touhami i s našimi sny. 

Po vyčištění se obyvatelům uleví a mnohé jejich problémy se rychle vyřeší.

Příklady negativních energií v obytných prostorách nebo na pozemcích:

 • domem prochází negativní energie ze země nebo z vesmíru, které ohrožují zdraví obyvatel
 • dům stojí na místě, kde se v minulosti staly zlé události - popravy, bitvy, požáry apod., po nich v prostoru zůstaly energie strachu, bolesti, nenávisti nebo zoufalství a i po staletích ovlivňují obyvatele domu
 • v domě nebo bytě bydleli lidé, kteří zde prožívali své osobní tragédie, lidé odešli, ale jejich pocity zůstaly a přenášejí se na nové majitele
 • i starožitné předměty a nábytek už ledacos vstřebaly - neštěstí, smutek, zoufalství - negativní energie zakonzervují a vysílají je neustále do svého okolí
 • mnoho domů je prokletých, většinou se jedná o prokletí ze závisti nebo nesvárů mezi sousedy, některá prokletí jsou nová, jiná přetrvávají po několik generací
 • v domech se zdržují duše zemřelých a obtěžují majitele

Jak se mohou projevit negativní energie, například:
Citliví lidé cítí, že v jejich bytě něco není v pořádku, cítí se nesví, není jim v bytě dobře a uleví se jim, jakmile opustí byt. 
Malé děti se bojí a pláčou před usnutím nebo v některých místech domu, děti jsou vnímavější než dospělí.
Malé děti duchy vidí a někdy si s nimi i povídají.
Domácí mazlíčci, hlavně psi a kočky, vnímají to, co lidé nevidí, psi např. na "něco" vrčí nebo "něco" honí.
Pokud se z neznámého důvodu bojíte ve svém bytě, je to signál, že něco není v pořádku.

Změny po vyčištění
V každém prostoru se to může projevit trochu jinak. Lidé pocítí změnu třeba tak, že se jim lépe dýchá nebo mají pocit, že jejich byt je najednou větší nebo že je světlejší. Lépe se jim spí, mají najednou lepší náladu, cítí větší jistotu a klid, vnímají více energie v bytě.

Ceník:  500,- Kč / 1 hodina
Předem se platí záloha 1.000,- Kč na účet, který sdělím po Vašem objednání. Tím potvrzujete, že o tuto službu máte vážný zájem. Zbytek doplatíte po ukončení práce.

Doporučuji:

 • před koupí nemovitosti (dům, pracovní prostředí, místo podnikání, rekreační oblast, objekt)
 • k urychlení prodeje (pronájmu) neprodejné nemovitosti
 • při neúspěšném podnikání (fungování) v jakýchkoliv prostorách
 • pro zlepšení bydlení
 • po úmrtí nebo nepříjemných událostech v rodině apod.


Pro vyčistění Vašeho prostoru a zharmonizování energií mne kontaktujte.