Reference

Děkuji všem, kdo mi píšete Vaše pocity, postoje, děkuji za Vaše zpětné vazby. Velice si toho vážím.

Eva Ludvová

18. 2. 2017

Paní Brezovská,

začátek roku 2017 jsem mě moje cesty přivedly k Vám do Ivančic. V ten čas jsem řešila už delší dobu nepříjemné pracovní záležitosti a cítila se velmi vyčerpaná. Cokoliv mě dokázalo " rozhodit". Snažila jsem se vše profesionálně ustát navenek. O to horší emoce se odehrály uvnitř mého těla. Nedokázala jsem myslet pozitivně, s lehkostí.

První setkání s EFT jsem již měla za sebou a možná právě z tohoto důvodu mi něco uvnitř mě říkalo - jdi do toho.

Pomohlo velmi mé dceři po úraze hlavy, kdy trpěla nočními děsy, chozením po pokoji a pláčem. Lékaři ji posílali jako 13leté děvče na neurologii kde jí předepsali léky které jsem po přečtení příbalového letáku odmítla dceři dávat. Během dvou sezení EFT její potíže přestaly. Jako "kouzelným proutkem"..navíc se naučila sama si pomoci " tukáním" když se cítila nejistě.

První terapie s paní Veronikou pro mě byla náročnější. Řešily jsme hlavně moji pracovní situaci. Ujasnila jsem si hodně věcí o sobě, o svém postoji sama k sobě, objevila "staré" myšlenkové vzorce které mi již dávno nesloužily..a já je z nějakého důvodu stále používala. Uvolnila jsem své emoce a co v danou chvíli šlo,vyčistila, emoce a můj postoj v pracovních situacích k lidem kolem mě. Zjistila, že není třeba tak moc kontrolovat věci a lidi kolem sebe. Spíše nechat věci jak se dějí..s tím že dějí správně a v můj prospěch, i když jej zatím nevidím.

Nastavila jsem si v pracovní oblasti jasná pravidla a dovolila si být sama sebou - i s mými nedostatky se mám ráda a přijímám se. S mojí prací souvisela také moje původní rodina...můj vztah s tátou a mámou. Moje sebepřijetí. Nevyžadovat od sebe dokonalost. Opustit potřebu kontrolovat. To byly mé dvě hlavní příčiny proč jsem se necítila dobře.

Po terapii se začaly věci a situace kolem mě měnit. Poslechla jsem její rady a několikrát denně si přála pro sebe, své nejbližší , i lidi kteří mi "ublížili"..odpuštění. Je to velmi osvobozující a lehké.

Situace se měnila nejdříve pomalu, chvíli dobře, chvíli zase " nedobře"..i v těchto těžších chvílích mě paní Veronika podržela a poslala mi na dálku dávku energie abych vše zvládla. Zvládla jsem to, odpustila sobě i druhým. Získala hodně nové energie a začala pracovat s úplně jiného konce. Sama.,sama....ale za chvíli se ke mně začali přidávat lidi, o kterých jsem dříve snad ani nevěděla. Získala od lidí z mého okolí velkou emocionální podporu a pomoc. Dnes si vytvářím svůj nový tým, s novými lidmi...s úžasnými nápady, s podporou a lehkostí.

Vím,že na paní Veroniku se mohu vždy obrátit. Vážím si její upřímnosti říct mi do očí věci tak jak jsou. I když mi nejdříve nejsou příjemné. Vážím si jejího nadhledu a jiných úhlů pohledu. Velkého otevřeného srdce které mi chce pomoci. Děkuji Vám paní Veroniko za vše..za vyladění pracovních i soukromých vztahů. Těším se na naše další setkání.

Eva Ludvová

Fialová Zdenka

26. 1. 2017

Dobrý den, paní Veroniko, velké poděkování patří právě Vám.

Navštívila jsem Vás před pár měsíci na doporučení mé kamarádky, za což jsem ji velmi vděčná. Mé vysoké pracovní nasazení, každodenní starosti a různé obavy se tak nashromáždili, že jsem se cítila velice unavená a bez energie.
Naučila jste mne odpuštění a pozitivně myslet. Což se pozitivně odrazilo i na celé mé rodině. Velice pomohlo vyčištění bytu od špatné energie a všechny Vaše rady a doporučení velice rychle zabraly. Bylo pro mě velké překvapení, že lidé kolem mě se po návštěvě u Vás začali chovat jinak a ukázalo se, že vše se děje správným směrem.
Chci Vám touto cestou moc poděkovat za Váš čas, ochotu a porozumění. Doporučuji Vás Všem, koho něco trápí nebo se cítí unavení a bez energie, aby využili Vašich služeb.
Těším se na další spolupráci s Vámi.

Poděkování

19. 1. 2017

Asi před půl rokem jsme se s manželem rozhodli, že bychom chtěli založit rodinu. Po preventivní prohlídce na gynekologii nás však čekala nemilá zpráva - nález na čípku. Následovaly stěry, biopsie a posléze to, čeho jsem se bála nejvíce. Paní doktorka mi oznámila, že budu muset podstoupit konizaci a na miminko ať prozatím zapomeneme.

Z celého svého srdce děkuji Bohu, že ještě před touto zkušeností jsem poznala paní Veroniku Brezovskou. Metodou EFT ve mně probouzela klid a víru, že bude vše v pořádku. Doporučila mi tkáňové soli, bachovy kapky a dalšími metodami mi ukázala, jak pracovat sama na sobě a zbavit se všech strachů. Touto cestou bych Ti, Veru, chtěla moc poděkovat i za to, že jsi do mého života přivedla další úžasnou osobu a tou je paní Věrka Endlicherová (www.doteky-duse.webnode.cz). Po prvním telefonátu s Věrkou mi bylo naznačeno, že je potřeba začít ihned jednat. Upřímně, neměla jsem ani tušení, co má Věrka v plánu a jak by mi mohla pomoci jen tak po telefonu na dálku, ale věřila jsem Verči a ta mi řekla, že jsem v nejlepších rukách. Obě mi byly asi seslány jako mý strážní andělé a já se rozhodla, že udělám vše pro mé uzdravení. Dala jsem na své pocity a svůj zdravotní i duševní stav řešila s těmito neskutečnými ženami, prozatím bez doktorů, jelikož tam jsem stejně čekala na výsledky stěrů a biopsie.

Paní Věrka na mě začala pracovat a má důvěra v její schopnosti se dnem ode dne prohlubovala. Když mi naznačila, že bych právě ležela v nemocnici po operaci břicha a já byla doma, se svými blízkými, bez jizev a pooperačních bolestí, naplnila mě obrovská vděčnost. Je jasné, že mé okolí mi dávalo najevo, že jsem se zbláznila, ať jdu k doktorovi a neriskuji, ale já se cítila dobře a to hlavně díky Veronice, která mi při návštěvách jejího centra v Ivančicích pomohla udržet si duševní klid a takové nastavení mysli, které pomáhalo při práci i Věrce. Děvčata byla zkrátka propojena a to co, pro mne udělaly je něco, čeho si budu považovat do konce života.

Před týdnem jsem obdržela výsledky kontrolních stěrů čípku a jsou negativní. Momentálně čekáme s manželem přírůstek do rodiny, chystám se na roli maminky a vím, že Věrku a Verču chci mít i nadále na blízku. Děkuji Vám...