Výuka práce s kyvadlem - začátečníci

Termín:            plánuje se

Čas:                 9,30 - 17,30 hod.
Místo konání: J. Vávry 2, Ivančice
Cena:              1.800,- Kč
Výukou Vás bude provázet Libuše Serafii Pánková

Máte možnost se naučit, jak se vhodným způsoben ptát skrze své Vyšší Já a získávat tak odpovědi, které mají pro Vás význam nejen při rozhodování.

Abyste nemuseli být odkázáni na rady druhých, abyste nemuseli slepě věřit, že ten, kdo Vám radí, to s Vámi myslí dobře. Pokud neovládáte žádnou z metod na dotazování, tak nemůžete jít tou nejkratší cestou k svému cíli. A jste absolutně závislí na komkoliv, místo toho, aby jste byli na komkoliv nezávislí, což znamená soběstační.

Protože pracovat s kyvadlem je velice odpovědné (není to jenom o nějakém točení), vždy každý zájemce o tento kurz kyvadla I. se testuje, zda je tato práce pro dotyčného bezpečná a vhodná. Pokud to vyjde jinak, znamená to, že ještě nenastal ten správný čas nebo je potřeba udělat ještě nějakou práci (např. čistění pro odstranění bloků, terapii aj.)

Předem se platí záloha 900,- Kč na účet, který sdělím po objednání. Tím potvrzujete, že o seminář máte vážný zájem a Vaše místo je rezervováno.

S sebou:
Přezůvky, kyvadlo, 10-15 ks eurofolií a desky, do kterých se dají fólie otočně upevnit. Kyvadla je možné zakoupit na místě v cenách od 150,- Kč do 260,- Kč a s otočným závěsem v ruce - jako hřídelka.

Na oběd je naplánovaná přestávka. Pitný režim zajištěn.

Plánovaný program:

  • Seznámení s kyvadlem
  • Práce pro bezpečné napojení na Vyšší Já
  • Základní pravidla pro práci s kyvadlem
  • Co vše lze s kyvadlem dělat
  • Jak se ptát - otázka je důležitá
  • Práce s Ano/Ne/Pracovní signál
  • Práce s procenty
  • Čistění před prací
  • Praktické příklady - např. testování vhodnosti potravin, potravinových doplňků, vitamínů, stopových prvků, vytestování Bachových esencí pro řešení aktuálního problému, Tkáňových solí, práce s tabulkami pro kyvadlo a další testování dle složení a úrovně účastníků. Můžete si sami testovat správné "dávkování" autopatie apod.


Kurzu se nemohou zúčastnit:

osoby v péči psychiatra či užívající psychofarmaka, antidepresiva
těhotné a děti
osoby po operaci, úrazu hlavy
osoby léčící se na těžkou nemoc
epileptici
osoby pod vlivem alkoholu a drog

Informace pro účastníky:
Několik dní před kurzem se bude provádět všem přihlášeným účastníkům čištění na bloky pro tuto práci a příjem informací, aby se snadněji učili.

PŘIHLÁŠENÍ