Automatická kresba - čistění čaker

Čakry (vykreslují se jako kruhový vír) jsou jsou energetická centra spojené s hlavním energetickým kanálem, který máme v páteři. Počet základních čaker je sedm, každá má jinou barvu, kterou mohou vidět citlivější lidé. Barvy jsou jako v barevném spektru duhy (červená, oranžová, žlutá, zelená, světle modrá, tmavě modrá, fialová.

Čakry zobrazují stav našeho zdraví, poukazují na různé nerovnováhy v našem organizmu obvykle spojené se strachem, vinou, hněvem a zklamáním. Tato nerovnováha se pak zobrazuje na úrovni našeho fyzického zdraví - můžeme být nemocní, často unavení, nemáme chut do života atd. Může se projevit jako bolest, nemoc, nefungující vztahy či nehody. Často takto během života dochází k tzv. "zablokování" některé z čaker a tím i k malému toku energie, s tím souvisí energetická nerovnováha.

Důležitá je tedy harmonie všech čaker a toku energie. Zejména pak horních a dolních čaker, abychom v životě nelétali hlavou v oblacích nebo naopak nebyli příliš upoutaní v hmotě.

Na semináři si budete navnímávat Vaše jednotlivé čakry a přes automatickou kresbu je budete dávat do rovnováhy a harmonie.

Uvědomíte se souvislosti čaker s energetickými vazbami, napojením na ostatní lidi a vztahy. Tímto způsobem si můžete vyřešit některé i dlouhotrvající problémy (i zdravotní).

Práci podpoříme esenciálními olejíčky z čakrální aromaterapie. Pro domácí práci si můžete na semináři vytvořit každý sám svoji směs (nosný mandlový olej + esenc. aroma olejíčky).

Lektor: Libuše Serafii Pánková

Termín akce:     19. listopadu 2016 (sobota)
Čas akce:         9.30 - 15.30
Místo konání:   J. Vávry 2, Ivančice
Cena:                1.200,- Kč
(platí se předem záloha 600,- Kč)
V ceně je zahrnuto:
pití (čaj, voda) a 
1x lahvička s esenc. olejíčkem

1 místo volné.

S sebou potřebujete:
pastelky (doporučuji měkké a silné, nejlépe 24 barev), papíry A4 a tvrdá podložka. Pokud máte, můžete si s sebou vzít také papíry popsané z jedné strany.

Každý účastník semináře obdrží dáreček :)

PŘIHLÁŠENÍ